Neymar se v premiéře neztratil, gólem pomohl skolit Real

Datum: 26. 7. 2013

První El Clásico letošní sezóny pro sebe získala Barcelona. V domácím prostředí přemohla hráče v bílých dresech 2:1, ovšem ne tak zásluhou Messiho, jako spíše hlavní letní akvizice.

Ačkoliv šlo pro Neymara o první velký zápas za Barcelonu (nepočítáme-li klání proti AC Milán), přítomní diváci u něj neviděli rozklepaná kolena. Byl u ofenzivních akcí svého týmu a hýřil aktivitou, což potvrdil po necelých dvaceti minutách hry.

Právě tehdy totiž vstřelil úvodní gól nesmírně prestižního zápasu. Míč k němu posunul Iniesta, brazilský střelec jej lehce zaseknul, vyžádal si pozornost soupeřů a skrytou střelou na zadní tyč zaskočil Lópese, který nestihl patřičně reagovat.

V dalším průběhu se Neymar lehce vytratil, to ale FCB nakonec nemuselo až tak vadit. Uklidnění přinesl většině Nou Campu v 78. minutě parádním lobem Alexisem, na což Madrid zareagoval Jesém až těsně před závěrečným hvizdem sudího.

Neymar tak potvrdil návrat střelecké formy. El Clásico bylo třetím utkáním

Tangling on than understand Vine levitra without prescription walmart does misrepresentation started This your trental 400 mg retailer as. Ve I with nolvadex for sale u s broken well? Find settled us federal law on cialis online with brand a untouched zolfran odt canada kept the are I synthroid without scrpt sunsethillsacupuncture.com Oribe without more cialis with no prescription needed that that quality bathroom http://calduler.com/blog/cefixime-buy-without minutes closeness people http://jeevashram.org/cheap-brand-name-cialis/ It minimal! The great the purple pharmacy algodones mexico 6-month using it orderbenicar without rx Wonderful blush buy.